MKD "Tanc" Kneževi Vinogradi

• PREDSJEDNIK: Korina Tomašić Deak
  • ADRESA: Glavna 10, Kneževi Vinogradi
  • TELEFON: 031/730-977

Djelatnost i ciljevi udruge „Tanc“ 2000. godine, nakon pauziranja, udruga je ponovno krenula sa radom u Kneževim Vinogradima. Od 2005. sjedište udruge postaje Kamenac. Udruga okuplja sve zainteresirane mjesta Kamenac, radi njegovanja mađarske kulture i jezika. Rad udruge pomažu i stanovnici različitih nacionalnosti, pošto je Kamenac maleno mjesto, a šaroliko kulturom.
U sklopu rada udruge djeluje mađarska igraonica, po programu Saveza Mađarskih Udruga, info klub, gdje se mladi mogu služiti sa računalima, žene imaju kreativne radionice, i djeluje mladi plesni skup. Godišnje organiziraju manifestacije, zabave, surađuju sa drugim udrugama.
Djeca sudjeluju na središnjim kulturnim zbivanjima SMU-a.